Zdjęcie z artystką wykonane zaraz po koncercie.

3… 2… 1… START! Osiecka na Bemowie 2018 – Klucz do Szczęścia w interpretacji Ani Sroki – Hryń

1 komentarz
Koncerty

„Osiecka na Bemowie” to cykl koncertów, podczas którego różni wykonawcy upamiętniają twórczość niezwykłej Agnieszki Osieckiej, śpiewając jej piękne teksty. 

Wszystkie  koncerty odbywają się w Amfiteatrze Michaela Jacksona, w Parku „Górczewska”, w dzielnicy Bemowo w Warszawie. Koncert, na który ja przyjechałam, odbył się dnia 19 lipca 2018 roku, ponieważ akurat tego dnia śpiewała Ania Sroka – Hryń, moja największa idolka, ulubiona aktorka i wokalistka, którą poznałam podczas oglądania musicalu „Mamma Mia!” w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Dzień zaczął się dobrze, około godziny 9.00 wyjechałyśmy (wraz z mamą) na Dworzec Główny we Wrocławiu. Opóźniony pociąg turlał się do Warszawy przez 7 godzin, na szczęście zdążyłyśmy na czas.

Ania Sroka – Hryń jak zwykle była wspaniała, a swoim głosem zachwyciła nie tylko mnie, a wypełniony po brzegi amfiteatr. Oprócz przepięknego głosu, można było usłyszeć cudowne aranżacje braci Lubowiczów. Oprócz piosenek z obejrzanego przeze mnie recitalu „Najpiękniejsza – moja ballada”, usłyszałyśmy kilka zupełnie dla mnie nowych piosenek, w tym tytułową. Moją ulubioną pozostaje W dziką jabłoń cię zaklęłam z muzyką Adama Sławińskiego, przecudną wokalizą Ani Sroki – Hryń na początku utworu oraz wywołującym gęsią skórkę solo na skrzypcach w wykonaniu Dawida Lubowicza. Nie zabrakło takich utworów jak Wielka Woda, Polska Madonna, czy Sing Sing – wykonanie tej ostatniej przebija na głowę wszystkie inne – była PETARDA!!

Byłam podekscytowana, że po raz kolejny będę mogła na żywo posłuchać mojej ulubionej wokalistki, która nigdy mnie nie rozczarowała – tak było też tym razem. Jeszcze nie raz pojawi się na tym blogu, ponieważ uważam, że jest niezwykła i każdy powinien posłuchać jej chociaż raz.

Zdjęcie z artystką wykonane zaraz po koncercie.

Zdjęcie z artystką wykonane zaraz po koncercie.

Opublikował/a

Mam na imię Marta, mam 14 lat. Od ponad roku moją największą pasją jest teatr, a dokładnie teatr muzyczny. Miłością do teatru zaraziła mnie moja mama – pierwszy spektakl („Metro”) pokazała mi kiedy miałam 10 lat i od tamtej pory oglądanie przedstawień muzycznych to moje ulubione zajęcie. Odkąd poznałam musical nie umiem wyobrazić sobie miesiąca bez przynajmniej jednej wycieczki do teatru, choć zazwyczaj jest ich trochę więcej…

One thought on “3… 2… 1… START! Osiecka na Bemowie 2018 – Klucz do Szczęścia w interpretacji Ani Sroki – Hryń”

  1. Pingback: ,,Najpiękniejsza – Moja Ballada” – Tak, te piosenki naprawdę są najpiękniejsze! – Buba w Teatrze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s