Ostatni koncert z trasy Divide

3 Komentarze
Koncerty

Myślę, że wszyscy znają Eda Sheerana i gdy słyszą jego nazwisko zaczynają nucić Shape of You.

Ja też go lubiłam, ale wcześniej nie mogłabym powiedzieć, że jest moim idolem, jednak po jego koncercie (12.08.2018) zdałam sobie sprawę, że jestem OGROMNĄ fanką.

Był to mój pierwszy taki ,,prawdziwy” koncert, wielki stadion, dziesiątki tysięcy tańczących i śpiewających chórem ludzi oraz ekrany wyświetlające artystę – nie wszędzie było go dobrze widać. Koncerty, na które jeździłam do tej pory, były bardziej kameralne, zwykle w teatrach lub salach koncertowych, na siedząco i często w skupieniu. Tu, można było szaleć, skakać, krzyczeć, tańczyć, a nawet nagrywać, co w teatrach w większości przypadków jest zabronione. Krótko mówiąc – bawiłam się ŚWIETNIE!!!!! 

Przyznam się, że tego samego dnia rano zorientowałam się, że przecież nie znam wszystkich piosenek z płyty, ale po drodze z Wrocławia do Warszawy słuchałam utworów i czytałam ich teksty – na koncercie miałam zamiar śpiewać i tańczyć, jak wszyscy ludzie.

Bardzo podobało mi się to, że przy każdej piosence scena wyglądała inaczej – ekran wyświetlał inne wzory, kolory lub animacje. Zdjęcia moich ulubionych scenografii załączyłam na dole tego posta 🙂 .

Miłym gestem ze strony wokalisty było ubranie koszulki polskiej reprezentacji na ostatnie 3 piosenki. Z tego, co widziałam na instagramowym profilu artysty, jest to tradycja tej trasy.

Wcześniej lubiłam Eda i jego muzykę, ale ten koncert sprawił, że jest moim wielkim idolem i to nie jest jego ostatni koncert, na który pojechałam.  Artysta zachowywał się jak zwykły chłopak, rozmawiał z publicznością i żartował. Przed piosenką Thinking Out Loud powiedział, że jeśli ktoś nie zna tej piosenki prawdopodobnie jest na złym koncercie. Pod koniec widowiska powiedział: ,,See you soon, Warsaw!”, co znaczy ,,Do zobaczenia wkrótce, Warszawo”, więc ja też na pewno powrócę by go posłuchać. ♥♥♥

 

ed blueed colorful 1ed colorful 2ed divideed galaxy 2galaxy ed 1

Opublikował/a

Mam na imię Marta, mam 14 lat. Od ponad roku moją największą pasją jest teatr, a dokładnie teatr muzyczny. Miłością do teatru zaraziła mnie moja mama – pierwszy spektakl („Metro”) pokazała mi kiedy miałam 10 lat i od tamtej pory oglądanie przedstawień muzycznych to moje ulubione zajęcie. Odkąd poznałam musical nie umiem wyobrazić sobie miesiąca bez przynajmniej jednej wycieczki do teatru, choć zazwyczaj jest ich trochę więcej…

3 thoughts on “Ostatni koncert z trasy Divide”

  1. Pingback: Divide w Pradze | Marta W Teatrze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s