O mnie

Mam na imię Marta, mam 15 lat. Od ponad dwóch lat jedną z moich największych pasji jest teatr, a dokładnie teatr muzyczny.

DSC_0613

Miłością do teatru zaraziła mnie moja mama – pierwszy spektakl („Metro”) pokazała mi kiedy miałam 10 lat i od tamtej pory oglądanie przedstawień muzycznych to moje ulubione zajęcie. Odkąd poznałam musical, nie umiem wyobrazić sobie miesiąca bez przynajmniej jednej wycieczki do teatru, choć zazwyczaj jest ich trochę więcej…

Tak zrodził się pomysł na pisanie bloga. Widziałam wiele przedstawień, a pewnie jeszcze więcej przede mną. Jest to temat, który bardzo mnie interesuje i wzbudza we mnie najwspanialsze uczucia. Kiedy jestem w teatrze kompletnie zanurzam się w świecie przedstawionym i nic innego się nie liczy – to właśnie MAGIA.

MAGIĄ nie jest tylko oglądanie musicali, ale też słuchanie koncertów. Aktualnie (i na zawsze 😉 ) moim ulubionym wykonawcą jest Ed Sheeran, a ja o sobie mogę powiedzieć – tak, jak to mówią po angielsku – I’m a proud Sheerio.

Dlatego nikogo pewnie nie zdziwi, że chciałabym, aby moja praca była związana z teatrem muzycznym. Moim marzeniem jest śpiewać i grać na scenie –  zostać aktorką musicalową.

Ale nie tylko teatr – mam wiele innych pasji. Jedna z nich to windsurfing. Zaczęłam – tak jak w przypadku teatru – w wieku 10 lat i wciąż jest to mój ulubiony sport wodny. Ostatnio najczęściej pływam nad jeziorem Garda, w północnych Włoszech.

Jednak windsurfing nie jest jedynym sportem… od trzech lat trenuję akrobatykę powietrzną. Dla niektórych to szalone, tak wysoko wchodzić i wisieć, ale mnie ten sport się bardzo spodobał.

ZAPRASZAM na mojego BLOGA!

99EF7EB7-7A97-4377-A076-3FD6B6BB8DEE

B9ED73DD-F900-44F5-8BF7-4B26AC86580F.jpeg


Na bieżąco będę opowiadać o widowiskach, które zobaczę, ale znajdzie się też miejsce na opisy tych, które widziałam kiedyś. Wszystkie tytuły można zobaczyć w zakładce  To, co było, co jest i co jeszcze nadejdzie.